Koordynatorzy-Trenerzy i Liderzy EG

 +

 


 

Województwo dolnośląskie

Koordynator regionalny - Trener
Lilianna Zabierowska
Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu
lilianna.zabierowska@dodn.dolnyslask.pl

Trener
Grażyna Jarmuż
Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu
grazyna.jarmuz@gmail.com

 

Województwo kujawsko-pomorskie

Koordynator regionalny - Trener
Danuta Potręć
Kujawsko Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu
danuta.potrec@kpcen-torun.edu.pl

Koordynator regionalny - Trener
Regina Strzemeska
Kujawsko Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli  w Toruniu
regina.strzemeska@kpcen-torun.edu.pl

 

Województwo lubelskie

Koordynator regionalny - Trener
Agata Świdzińska
Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lublinie
UMCS w Lublinie
agataswidzinska1@onet.eu

Trener
Iwona Kryczka
Lublin
iwonakryczka@gmail.com
 

Województwo lubuskie

Koordynator regionalny - Trener
Dorota Dąbrowska
Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wlkp.
dorota.dabrowska@womgorz.edu.pl

 

Województwo łódzkie

Koordynator regionalny - Trener
Małgorzata Ziarnowska
Łask, Sieradz
ziarnosia@op.pl

Trener  
Agata Subczyńska
Pabianice
agacza@poczta.fm


 

Województwo małopolskie

Koordynator regionalny - Trener
Bożena Stachowska
Kraków
bozenastach@poczta.onet.pl

 
 
Trener
Jadwiga Dąbrowska
Kraków
dabroja6@gmail.com
 

Województwo mazowieckie

Koordynator regionalny - Trener
Hanna Habera
Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie
Wydział w Radomiu
hanna.habera@mscdn.edu.pl
 

Trener
Jarosław Dziubich
Warszawa
dziubich@yahoo.com
 

Województwo opolskie

Koordynator regionalny - Trener
Joanna Radziewicz
PODN w Kluczborku
jradziewicz@op.pl


Trenerki
Barbara Chyłka 
Opole
barbasia2@poczta.onet.pl

Elżbieta Wydra
elzbieta.wydra1@gmail.com

 

Województwo podkarpackie

Koordynator regionalny - Trener
Urszula Szymańska-Kujawa
Podkarpackie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Rzeszowie. Oddział w Krośnie
ukujawa@pcen.pl
 

Anna Pekar
Podkarpackie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Rzeszowie
 apekar@pcen.pl

 

Województwo podlaskie

Koordynator regionalny - Trener

Elżbieta Babicz
Miejski Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Białymstoku
elababicz@interia.pl

Julita Majewska
julitamajewska@onet.pl

 

Województwo pomorskie

Koordynator regionalny - Trener
Hanna Szulman-Kudrin
Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku
Szyhanna@op.pl

 

Województwo śląskie

Koordynator regionalny I -  Trener
Anna Czarlińska-Wężyk
Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM”  w Katowicach
aczarli@womkat.edu.pl

Koordynator regionalny II - Trener
Dorota Szewczyk
Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Sosnowcu
cdn.dyrektor@cdnsosnowiec.edu.pl
 

Trenerzy
Dobrosława Egner
Katowice
dobrota.egner@gmail.com

Piotr Biesiada
piotr.g.biesiada@gmail.com
 

Województwo świętokrzyskie

Koordynator regionalny - Trener

Maria Bednarska
Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach
maria.bednarska@scdn.pl

Agnieszka Siwek
Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach
agnieszka.siwek@scdn.pl

 

Województwo warmińsko-mazurskie

Koordynator regionalny - Trener
Jolanta Grędzińska - Kosiorek
Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie  Filia w Olecku
kosiorek@wmodn.olsztyn.pl

Koordynator regionalny - Trener
Małgorzata Burba
Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie  Filia w Olecku
burba@wmodn.olsztyn.pl

 

Trener
Jakub Sontowski

jakubsontowski@gmail.com

 

Województwo wielkopolskie

Koordynator regionalny - Trener
Marzanna Chobot - Kłodzińska
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w  Poznaniu
doradca.chobot-klodzinska@odn.poznan.pl

Trenerzy 

Ewa Krieger
krieger.ewa@gmail.com

Urszula Romanowska
Gniezno
ular71@o2.p

 

Województwo zachodniopomorskie

Koordynator regionalny - Trener
Anna Walkowiak  (edycja 2016- 2017)
annawalkowiak@cen.edu.pl

lub  edukacja.globalna@ore.edu.pl

 

 

 

 


Polecamy