Gra Terenowa "Edukacja Globalna 2018" w Łasku

19 listopada 2018

Gra ta odbywa się  w ramach Tygodnia Edukacji Globalnej - w tym roku pod hasłem: „Cele Zrównoważonego Rozwoju. Odpowiedzmy na wyzwania zmieniającego się świata!”  Jej głównym celem jest zwrócenie uwagi uczestników na globalne wyzwania i problemy (związane z żywnością, dostępem do wody, szkolnictwem, klimatem, zrównoważonym handlem, ochroną środowiska, nierównościami społecznymi, biedą, głodem, kataklizmami, itp.), dostrzeżenie ich skutków dla nas lokalnie oraz skłonienie do poszukiwania ich rozwiązań.

Gra ma charakter regionalny i może w niej wziąć udział 16 szkół.
W grze biorą udział 3-osobowe zespoły uczniów (reprezentantów szkoły) wraz z nauczycielem/opiekunem.

Patronat Burmistrza Łasku

Zapraszamy do zapisów!

Wszelkie zapytania uczestnicy mogą kierować na adres email: ziarnosia@op.pl, agacza@poczta.fm

źródło: Łaskonline.pl